Home
* * *  PONÚKAME  NOVÉ  POISTENIE  MOTOROVÝCH  VOZIDIEL  NA  ROK  2017  * * *  HĽADÁME  NOVÝCH  KOLEGOV  * * *  PONÚKAME  NAJLEPŠIE  OHODNOTENIE  * * *  ZAUJÍMAVÚ,  ŽIVÚ  A  DÔLEŽITÚ  PRÁCU  * * *                                            * * *   NOVÉ  POISTENIE  MOTOROVÝCH  VOZIDIEL  NA  ROK  2014  * * *
Stavebné sporenie PDF Vytlačiť E-mail

Jedna z najstarších a zároveň najmenej rizikových foriem sporenia ako využiť nasporené prostriedky na zaobstaranie nehnuteľnosti alebo zlepšenie bývania. Je vhodná pre každého klienta, ktorý chce pravidelne sporiť v menších sumách. Odporúčaná doba sporenia je 6 rokov.

Klient stavebnej sporiteľne po splnení stanovených podmienok môže požiadať o stavebný úver alebo medziúver.

Splátky v rámci stavebného sporenia nie je treba platiť každý mesiac. Aj napriek tomu klientom radíme, aby tak robili, napríklad prostredníctvom mesačného automatického prevodu v banke.

Pre stavebný úver platí: pravidelným sporením získa klient nárok na poskytnutie úveru skôr než ten, ktorý vloží peniaze až na konci roka.

Vklady sa každoročne zhodnocujú o vopred stanovený úrok a o štátny príspevok. Maximálna výška príspevku od štátu je 66,39 €. Na získanie maximálnej štátnej prémie je potrebné vložiť v roku 2015 na účet stavebného sporenia vklady vo výške 1207,07 €.

Prečo odporúčame sporiť a stať sa klientom stavebnej sporiteľne?

  • Vložené prostriedky sú vždy k dispozícii
  • Sporenie možno v rôznych variantoch a tarifách v závislosti od disponibilných voľných zdrojov
  • Nárok na štátnu prémiu
  • Zvolením dynamického sporenia úročenie vkladov zohľadňuje infláciu
  • Zmluvné podmienky možno meniť kedykoľvek počas sporenia
  • Všetky výnosy sporenia - úroky i štátna podpora - sú oslobodené od dane z príjmov.

Spýtajte sa našich poradcov, získate ďalšie zaujímavé informácie „šité na mieru“.